Хто ми


Ми, “Колективи Солідарності” – група українських анархіст_ів, які об’єдналися з початком російського вторгнення для підтримки наших військових товариш_ів на фронті та допомоги постраждалим від російського вторгнення.

Наша головна мета – забезпечити бійців, які пішли на фронт, усім необхідним обладнанням, що збільшить їхню безпеку та ефективність спротиву імперський навалі росіян. Зараз на нашому забезпечені знаходиться близько сотні антиавторитаріїв. Від початку війни ми вже змогли передати нашим воїн_ам 5 машин, 20 шоломів, 30 броників, 50 аптечок, 5 дронів, 30 рацій, 100+ комплектів одягу, приціли, техніку, активні навушники та багато-багато іншого.

Військові, котрих ми забезпечуємо – активісти різноманітних напрямів: анархіст_ки, правозахисники, профспілковці, еко-анархісти_ки, анархо-феміністки, панкрокери, політичні біженці із Білорусі й Росії тощо. Багато з них до війни могли бути не згодними з цілями та ідеями одне одного. Однак їх об’єднав спільний ворог, адже російська імперська машина не дасть можливості існувати жодному з нас. Ми лишатимемось єдиними до кінця війни, доки останній окупант не залишить територію незалежної України.

Наша боротьба – це боротьба проти колоніальної імперської політики, де світовий порядок диктує той, у кого більше зброї та покладів нафти. Ми воюємо проти брехливої пропаганди та лицемірних геополітичних компромісів. Ми воюємо за світовий порядок, в якому люди самі обирають свій шлях та розвиток, а не підкорюються силі диктаторів.

Ми вдячні за допомогу усім, хто не лишився осторонь нашої боротьби. Та війна продовжується, і щодня ми отримуємо від наших солдатів нові запити по допомогу, від шкарпеток до розвідувальних БПЛА. Тож просимо підтримати наш рух спротиву, рух, який об’єднав людей з усього світу, адже ми дуже потребуємо вашої допомоги.