🇺🇦 Ще один місяць нашої роботи, ще один звіт. Минулого місяця ми допомогли з ремонтом 2 автомобілів, взяли участь у покупці ще двох машин для аеророзвідників і білоруського антиавторитарного підрозділу, та двох дронів MAVIC-3 для бійців Екоплатформи


Загалом же у вересні ми передали бійцям-антиавторитаріям портативну сонячну електростанцію Jackery Explorer 1000, 4 балістичних шоломи Fast IIIA, 2 керамічних бронеплити IV класу захисту, новий кардіомонітор та кисневий мішок, 3 планшети Samsung Galaxy Tab (A8, A8 LTE і S5е) і 2 тримачі під них, 3 смартфони Xiaomi, ноші, 2 рюкзаки з медикаментами, 2 дульних гальмівних компенсатори та 6 магазинів під АК-74, 50 теплих ковдр, 8 павербанків, 2 спальники, 2 дощовики, 15 назофарингіальних трубок, 3 декомпресійні голки, 2 акумулятори для рації Motorola 4400, електричну пилку, екшн-камеру, 2 пуховики, комплект форми, 2 саперні лопатки, 2 розгрузки, 1 РПС і 2 універсальних підсумки.

Продовжується наша співпраця з українськими профспілками. На запит від залізничників з Кривого Рогу було передано спорядження для 5 бійців (тактичні рукавички, наколінники, одяг, спальники, аптечки з турнікетами CAT-7 та підсумками, павербанки, ліхтарики, термоси). Іншим членам профспілки ми надіслали 1 шолом III класу захисту, 3 комплекти термобілизни, теплі речі, ліхтарики, 2 рюкзаки, розгрузку, плитоноску та рацію Baofeng.

У вересні ми також ініціювали збір коштів на 12 рацій Motorola DP4401E VHF, який завдяки нашим партнерам був успішно завершений протягом кілька днів. Рації вже в Україні і ми поступово передаємо їх у підрозділи.

На гуманітарному напрямку ми продовжуємо підтримувати мешканців Миколаєва. Вода, їжа, памперси, засоби особистої гігієни, візки, електрочайники, кухонні плити – все це ми відправили до прифронтового міста.

Наша робота триває виключно завдяки вашій підтримці. Тому традиційно лишаємо наші реквізити:
Monobank: 5375411415211403
PayPal: suppliesforukrainenow@proton.me
PayPal для гуманітарних цілей: humanitarian.aid.for.ukraine@proton.me